Our Ex-Principals

 

 

                                                                                    

Rev. Fr. Benedict Fernandez (Founder)                                        Rev. Fr. Raymond Coelho                                                  Rev. Fr. Clarence Dias    

 (01-07-1964 to 30-06-1974)                                                          (01-07-1974 to 30-06-1981)                                         (01-07-1981 to 30-06-1989)

                                                                                    

Rev. Fr. Aubert Carvalho                                                                         Rev. Fr. Edward Oliveira                                                Rev. Fr.Jose Kandthoit     

(01-07-1989 to 30-06-1994)                                                          (01-07-1994 to 30-06-2000)                                    ( 30-06-2000 to 30-06-2006) 

Rev. Fr. Cantius Ligoury                                                                           

(01-07-2006 to 30-06-2010)